REO’DAN SANAYİ ÇÖZÜMLERİ

Elektrik endüstrisindeki uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde REO, elektronik ve endüktif bileşenler alanında yüksek düzeyde teknolojik bilgi birikimine sahiptir.

REO’DAN SANAYİ ÇÖZÜMLERİ

Bizler endüktif, dayanıklı ve elektronik bileşenlerde uzmanız ve kara ve demiryolu teknoloji sektörlerinde yeniliklere öncülük eden firma olarak biliniyoruz. Bizler ayrıca güç elektroniğinin yanı sıra tıbbi test ve konveyor teknolojisinde de pazar lideriyiz. Yüksek kaliteli demiryolu teknolojisi,tahrik teknolojisi, test teknolojisi veya tıbbi teknoloji gibi en yaygın sektörler oryantasyon için aşağıda verilmiştir. Bu sektörleri, uygun standart ürünleri ve uygun konu web sitelerimizin görünümünü veya talimatlarını görüntülemek için kullanabilirsiniz.

Tabii ki, REO diğer birçok sektörde de aktiftir ve bazı ürünler sektörler arasında da kullanılabilir. REO uzmanları, aklınıza takılan tüm soruları istediğiniz zaman yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.


Titreşimli konveyor teknolojisi endüstriyel konveyor teknolojisinde, birleştirme parçaları, elektronik eşyalar, tıbbi ürünleri, kozmetikler, yeşillikler vb. geniş bir ürün ağını taşıyan özel bir alandır. Taşınan malların hizalanması, toplanması, taşınması, yağdan arındırılması, boşaltılması, dağıtılması, kaldırılması, yönlendirilmesi, ayrılması, dozlanması veya dağıtılması fark etmeksizin, titreşimli konveyör teknolojisi birçok işleme aşamasının otomatikleştirilmesini sağlar ve taşıma süreci için verimli ve doğru bir izleme yöntemidir.


İster bilgisayarlı tomografi, EKG veya dişçi aletleri olsun, elektrik olmasaydı modern test ve operasyon yöntemleri mümkün olmazdı. Elektriğin geleneksel tedavi yöntemlerinin yerini aldığı veya geliştirdiği doğrudur, ancak elektrik aynı zamanda bir takım çözümleri de insanlık tarihinde ilk defa mümkün hale getirmiştir. Elektrik akımını dönüştürme ve izleme REO’nun 1925’ten beri ilerici çözümler aradığı görevlerdir.


Gelecek elektrikte – gelecek burada. Elektronik bileşenler alanındaki deneyimimiz pazardaki teknolojik ve ürün gelişmelerine yön verdiğimiz anlamına geliyor. Bizler, e-hareketliliğin bir aracın elektrikli hale getirilmesinden çok daha fazlası olduğunu düşünüyoruz. Elektrikli yük gemileri, tırlar veya gemilerden etkili depolamaya, akımın dönüştürülmesinden, veri akışlarının bağlanmasına kadar kısıtlı kaynakları akıllıca kullanacak şekilde, bütüncül düşünüyoruz.


Inverterler hem rüzgar hem de güneş enerjisinde kullanılabilir ve yüksek seviyede verimliliğe ulaşabilirler. Lakin, hatalar oluşabilir ve bunların PowerQuality standartlarına ulaşabilmeleri için ağlara girmemeleri veya diğer elektrik cihazların fonksiyonlarını bozmamaları gerekir. Reo endüktif ve dirençli bileşen sektöründe 90 yılı aşkın tecrübesinin yanı sıra, geniş bir ürün yelpazesine ve özellikle invertör teknolojisinde EMC ve PowerQuality üzerinde kapsamlı yetkinliğe de sahiptir.


Modern frekans dönüştürücüleri sayesinde sürücü teknolojisi enerji konusunda gün geçtikçe daha verimli hale gelmektedir. Bu güçlü kontrol birimleri motor besleme hattına güçlü elektriksel parazit sinyalleri yollamakta bu da motor ve diğer kullanım alanlarında olumsuz etki yaratmaktadır. Tüm sürücü bileşenlerinin güvenilir, uzun vadeli çalışmasını sağlamak için elektriksel parazit sinyalleri mümkün olduğu kadar azaltılmalıdır. Bu durumda, bu göz önüne alınması gereken; gerilim gradyanı (dv / dt), parazit ve aşırı akım, EMU davranışı, harmonik dalgaların vb.nin genel olarak birçok farklı etkisi bulunmaktadır.


REO müşterileri için oldukça geniş bir yelpazede test sistemleri geliştiriyor ve üretiyor. Bu yelpaze gerilim, akım ve frekans kontrol kaynaklarının yanı sıra, pek çok uygulama alanı için endüktif ve dirençli yükleme birimlerini kapsar.


Modern endüstrinin pek çok alanı oldukça fazla enerjiye ihtiyaç duyar ve bu da sürekli bir izleme gerektirir. İster kaplama tesisleri, endüstriyel fırınlar, silikon kristal eritimi veya elektro kimyasal üretim işlemleri olsun yüksek etkili güç kaynaklarına her yerde ihtiyaç duyulur.


PowerQuality markası altında, REO hem ağ hem de kullanıcı taraflarını kapsayan bütüncül bir yaklaşım geliştirmeye çalışıyor. Bu da güç kaynağımızın kalitesini sürdürmede optimum sonuçların birincil kaygımız olduğu anlamına geliyor.


Demiryolları, metrolar veya yüksek hızlı trenler gezegenin en ücra köşelerine en güvenli ulaşım yöntemleri olarak gidiyor. Demiryolu ağı; sürekli olarak büyümeye devam ederken aynı zamanda şehirlerin ve ülkelerin de ekonomik büyüme ve refah içinde hep beraber büyümesine olanak sağlar. REO, trenlerin bugün ve gelecekte daha güvenli olmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.


REO Digital Connect 4.0

Modern süreç ve yazılım teknolojisi alanında kapsamlı uzmanlık bilgisine sahip bir teknoloji şirketiyiz.

REO Digital Connect 4.0, 2017 yılında IIoT (Endüstriyel Nesnelerin İnterneti) alanındaki yetkinlikleri bir araya getirmek ve daha da geliştirmek için bir başlangıç ​​şirketi olarak kuruldu.


Bireysel çözümler

Uygulamanız için özel olarak geliştirilmiş teknik çözümler.

Gerçek teknik ihtiyaçlarınızı analiz ediyor ve standartlaştırılabilen ürün çözümleri geliştiriyoruz.